Nederlands Leder en Schoenen Museum Stuur dit artikel door! | Print
De schoen. In dit museum krijg je alles te zien over de rijke werled van de schoen. Aan de hand van origineel schoeisel, afkomstig van de beide polen tot aan de evenaar, wordt de geschiedenis van de schoenmode in beeld gebracht.

Fabriekjes in het Schoenenmuseum
In een nagemaakte looierij uit 1870 en een schoenenfabriek uit 1930 kun je zien hoe leer en schoenen vroeger werden gemaakt. Het beste kan je de tweede zondag van de maand komen, want dan worden de machines ook echt in werking gezet. In dit museum kan je ook leuk je kleinkinderen meenemen om meer te ontdekken over leer.
Gegevens van het Schoenenmuseum
Het Schoenenmuseum in Waalwijk is van di-vrij van 10.00-17.00 open en zaterdag en zondag van 12.00-16.00. De entree voor volwassenen bedraagt 3,50 euro.
Of bezoek eens een ander museum:
Heb jij al een profiel?
Laatste vragen
- Naar het zwembad
- Uit met de kids naar de Kidz...
- babykriebels
- Wie heeft er een mooi verhaal...
- Stel jezelf voor
- ik wil ontmoeten met andere...
- Bioscoop met kind van 3
- eigen kamer
- contact met andere mamma's
- reflux of gewoon baby gedrag
- "verlengde kraamzorg'
- Zwanger worden... met...
- de feestdagen
- kerststress
- Mooiste anekdotes van je kind