Vrije tijd / Winacties
Boek nieuws & actie: Opkrabbelen, nadat je op je bek bent gegaan van Karin Ramaker (5) Reacties | Stuur dit artikel door! | Print
De titel kan maar lekker duidelijk zijn en hij spreekt voor zichzelf. Opkrabbelen nadat je op je bek bent gegaan is een verfrissend en no-nonsense zelfhulpdoeboek, dat je aan het werk zet. Niet lullen, maar aanpakken dus! Laat je inspireren door dit leuke boek . Je kunt het hier winnen!
Over het boek
Succes is leven met pieken en dalen en leren van de dalen zodat je kunt pieken. Succes is op je bek gaan en weer opstaan, ervan leren en doen wat je wilt doen. Iedereen heeft valpartijen en struikelmomenten, maar weinigen durven ervoor uit te komen. Jammer, want het helpt als je weet dat je niet de enige bent en dat je er echt wat aan kunt doen.
Op een no-nonsense manier laat Karin Ramaker zien hoe je je door moeilijke periodes heen kunt slaan door doelgericht actie: niet lullen maar poetsen. Met creatieve oefeningen, praktische tips en boosters daagt ze je uit anders naar je dip te kijken. Want: na vallen komt opkrabbelen!
Karin Ramaker (1973) is creatief ondernemer, geeft creatieve, praktische blogworkshops en organiseert exposities en evenementen om anderen te inspireren.
Met de QR-codes in het boek kan de lezer de resultaten van deze opdrachten online delen en met andere lezers in contact komen.
Hoe doe ik mee met de actie?
Stuur voor 20 februari 2012 een mail naar linda@happymoms.nl met je naam & inlognaam op Happymoms, je adres en de naam van de actie waar je op wilt reageren. De actievoorwaarden zijn op deze actie van toepassing
Nieuwsgierig geworden naar het boek?
Volg Karin op Twitter Of neem een kijkje op de website
Uitgever Scriptum Psychologie
Reacties
Ga regelmatig op me bek, misschien staan er nog nuttige tips in.
Brigitte, hoe herkenbaar!. Stuur je ook even een mail naar linda@happymoms.nl als je mee wilt dingen naar het boek Vond de titel wel verfrissend eerlijk. En het is echt een prettig boek om te lezen. Groetjes, Linda
inderdaad , allen voor de titel wil je het al lezen ! Volg jullie ook op twitter ;-) @nathaliebosman
No Nonsens daar hou ik van
doe maar normaal dan doe je al gek genoeg dat zei mijn oma ook altijd hahaha
Hobbies
- Filmnieuws&boekactie : Achtste groepers huilen...
- Word ook KWF-collectant!
- Leuk: online doneren!
- Geef jij je huisdier gezonde voeding?
- Win het nieuwste boek 'Haantjes' van Kluun
- Gezond achter de computer
- Mobieltjes op de basisschool
Winacties
- Boeknieuws&actie: Sprookjes van Grimm
- Boeknieuws en actie : Zwartgelakte nagels
- Dvdnieuws&actie:The Help
- Boeknieuws&actie : Eb
- Boeknieuws&actie : Week 36
- Filmnieuws&actie: Marvel’s “The Avengers”
- Filmnieuws&actie: Snow White (Sneeuwwitje)
Eten & Drinken
- Boeknieuws&actie: Sugar Sweet Secret by...
- AAN TAFEL BIJ MADAGA, DE ONLINE TRAITEUR VOOR...
- Weet jij wat er in een hamburger van de...
- Gespot: Cake Pops
- Heb jij al een blusschort?
- Chiquita kids bananen
- Willen alle hulppieten verzamelen?
Uitjes & Reizen
- Istanbul, een wereldstad
- Alleenstaande moeder? Een singlereis is de...
- Het land van ANWB - stem het leukste uitje en...
- Win een vakantiecheque t.w.v. €250 van...
- Citytrip naar Londen!
- Leuk museum in Den Haag: het Mauritshuis
- Brrr.. Verheug je je ook zo op de...
Huis & Tuin
- Wat geef jij je kat te eten?
- Bespaar energie op afstand!
- Je administratie onder controle in 4 stappen!
- TUINKALENDER: DOEN IN DECEMBER
- Laat het feest beginnen!
- Wat geef jij je huisdier te eten?
- Grote Pret voor de Allerkleinsten met Cartoonito
Heb jij al een profiel?
MOMs Netwerk
Laatste vragen
- contact met andere mamma's
- geen onderwerp
- Enquete voor ouders met...
- HappyMOMs-day!
- Invriezen?
- voorstellen
- Nieuw kindertv-programma -...
- happy moms in Almere
- 7e verjaardag!
- Stel jezelf voor
- Alleen
- Unieke, zelfgemaakte,...
- Buitenlandstage icm dochter
- Project Moeder-Kind Band
- aan alle nieuwe (Happy)MOMs...
