HappyMOMs - Moeder in het middelpunt




Vrije tijd / Winacties

Boeknieuws & actie: Het Nachtcircus van Erin Morgenstern (0) Reacties | Stuur dit artikel door! | Print

Erin Morgenstern is auteur en kunstenares.  Ze woont samen met haar echtgenoot in Salem (ja precies, de heksenstad), Massachusetts. Het nachtcircus is haar romandebuut. De filmrechten zijn verkocht aan de producent van de zeer succesvolle Twilight - reeks.

Le Cirque des Rêves biedt zijn bezoekers een wervelende show onder het mom van illusie en manipulatie. Ondertussen is het circus de speelplaats voor een dodelijke strijd.

Is Het nachtcircus nu een groots liefdesverhaal, of een inktzwarte thriller? Het is in ieder geval een bijzonder verhaal dat nog lang bijblijft. Zelden ben ik het circus duizeliger uitgekomen. Het boek is magisch en wereldvreemd en weet de emoties en zintuigen tot het uiterst te prikkelen. 

Hooggeëerd publiek!

Komt dat zien:  Stap in de tent en ervaar het zelf, maar houd je boek goed vast, voor het wegvliegt als een vogel....

We verloten drie keer het boek Het Nachtcircus van Erin Morgenstern 

Stuur voor 10 januari 2012 een mail naar linda@happymoms.nl met daarin je naam & inschrijfnaam (die je op HappyMOMs gebruikt) je adres en de naam van de actie. Om mee te doen aan de actie moet je geregistreerd zijn op HappyMOMs.nl.

Over het boek

Het Nachtcircus  Achter de oogverblindende façade van trucs en magie van het Cirque des Rêves woedt een hevige strijd tussen de twee jonge illusionisten Celia en Marco. Sinds hun vroegste kindertijd zijn ze door hun leermeesters Hector en Alexander getraind om deel te nemen aan ‘een spel’ waarin de een de ander moet verslaan om de beste in hun vak te worden. Wat de inmiddels verliefde Celia en Marco niet weten, is dat ze marionetten zijn van de eeuwenoude rivaliteit tussen hun twee mentoren, en dat het circus zal dienen als toneel voor een strijd op leven en dood. 

Tegen een magistraal gecomponeerd negentiende-eeuws decor neemt Het Nachtcircus je mee op een duizelingwekkende reis naar een magische wereld.  Geschreven in een fonkelende, verleidelijke stijl is Het Nachtcircus een schitterend liefdesverhaal.

Nieuwsgierig geworden naar de auteur?

Neem dan eens een kijkje op de website  van Erin Morgenstern

Uitgever: De Bezige Bij – vertaald door Dennis Keesmaat – 425 blz. – Oorspronkelijke titel: The Night Circus

E book Prijs: € 15.95  Paperback  € 19.90  

 

 

 

 

 

 

 

Reacties

Plaats jij de eerste reactie?

Je moet je eerst inloggen voor het plaatsen van een reactie Log in of word lid a.u.b.!




Stuur dit artikel door!

Je naam

Je email adres

Naam van je vriendin

Email adres van je vriendin

Je bericht